On my wishlist

On my wishlist (2)

25. srpna 2012 v 9:18 | Skřítek
Meme pořádané Book Chick City, ve kterém jde o to, zveřejnit každou sobotu knihy, které bychom si chtěli pořídit.


Rudá jako rubín (Drahokamy #1) // CooBoo
Double Dexter (Dexter #6)

Ano, jsem ostuda, ale knihu Rudá jako rubín jsem ještě nečetla. Opravdu mě láká, přestože nemám ráda růžovou, ale nějak jsem se k ní pořád ještě nedostala. V knihovně ji nemají (nebo spíš je vypůjčená na měsíce dopředu), momentálně jsem bez peněz a kniha má pokračování. Nemám ráda, když mám doma jen první díl z nějaké série, jenže jak nastřádat peníze na všechny?

Double Dexter, česky Dvojí Dexter (z toho názvu jsem na nervy), bude u nás v ČR vycházet v listopadu tohoto roku. Je to už šestý díl ze série o Dexterovi a já všechny předchozí díly četla s nadšením. Zbožňuju Dextera a na tuhle knihu se opravdu těším. Snad se k ní dostanu brzo, protože vážně musím vědět, jak to dopadne!

On my wishlist (1)

18. srpna 2012 v 10:13 | Skřítek
Meme pořádané Book Chick City, ve kterém jde o to, zveřejnit každou sobotu knihy, které bychom si chtěli pořídit.


Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (Slečna Peregrinová #1) // Jota
Můj soused ghúl (Monster high #2) // CooBoo

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti se mi zalíbil už někdy v květnu, když se objevila obálka, která se mi opravdu líbila. Pocit, že knihu prostě musím mít, ještě umocnil úžasný trailer, který Jota přeložila do češtiny. Knihu bych si opravdu moc ráda přečetla. Nedávno jsem na ni koukala v knihkupectví a obal vypadá naživo vážně pěkně a i pod přebalem je hezký. Co mě ale zarazilo bylo, že má kniha lesklé stránky. Nemám je ráda a trochu mě to odradilo. Přesto se po knize podívám.

Můj soused ghúl je druhá část ze série Monster high. První díl jsem vyhrála u Rodaw a zalíbil se mi, tudíž jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Je to sice série pro trochu mladší čtenáře, ale na tom vůbec nezáleží, každý má právo být dítětem. Proto bych tuto knihu chtěla.
 
 

Reklama